Karriera e Bleonës ndër vite (VIDEO)

By

Bleona Qereti festoi ditëlindjen dhe karrierën e saj.

Këngëtarja e cila jeton dhe vepron në Amerikë tash e disa vite, u surprizua nga prindërit e saj të cilët i dërguan asaj një tortë në formë të yllit në “Walk of Fame”.

Ajo e ndau atë me ndjekësit në Instagram duke u shprehur e lumtur dhe me fat për ta.

Poashtu, ajo tha se një ditë ky yll do të vendoset aty me të vërtetë,

Përveç kësaj,Bleona ndau një video në të cilën paraqitet karriera e saj ndër vite./Prive.al

Artikuj të ngjashëm