Zënkat e Naimit dhe Mihrijes gjatë vetë izolimit në shtëpi

By

Vetë izolimi ka qenë një sfidë edhe për shumë çifte.

Pikërisht kjo temë u diskutua në N’drrimin e Natës me Alaudin Hamitin së fundmi.

Të ftuar Mihrije Braha dhe Naim Abazi diskutuan se si vetë izolimi ndikon në dinamikën e një çifti dhe a mund të shkaktojë krizë.

Çifti po ashtu me shumë humor rrëfyen edhe për zënkat e tyre gjatë vetë izolimit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm