Gjashtë motrat Mustafa bëhen sërish bashkë, në rrugë projekti i ri (FOTO)

By

Shumë shpejt pritet një projekt i ri nga gjashtë Motrat Mustafa.

Edhe këtë herë, gjashtë motrat e njohura, po sjellin një këngë së bashku e cila veç ka nisur të incizohet në studio.

Lajmi u bë i ditur përmes një fotografie e cila u postua nga vetë këngëtarët e muzikës popullore, të cilat kanë bërë të ditur se ky projekt është në rrugë dhe pritet të lansohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm