Kaq vite mbushi sot Nora Istrefi

By

Nora Istrefi feston ditëlindjen.

Këngëtarja shqiptare mbushi plot 34 vite jetë.

Gjatë viteve të fundit, Nora numëron shumë hite të cilat edhe sot dëgjohen.

Projekti i saj i fundit është “Anna” në bashkëpunim me Gjikon, projekt i cili ka arritur më shumë se 20 milionë klikime në YouTube dhe është dëgjuar anë e kënd trojeve shqiptare.

Ndryshe, vitin e kaluar Nora ishte në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes me Robert Berishën me të cilin ndanë vajzën Renee.

Gëzuar Nora./Prive.al

View this post on Instagram

Own it 😜

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm