Kaq vite mbushi sot Adelina Ismaili

By

Adelina Ismaili festoi sot ditëlindjen.

Diva e shqiptarisë mbushi plot 41 vjet.

Ajo gëzon një fëmijë dhe një jetë të lumtur me bashkëshortin e saj Vali dhe përveç kësaj, Adelina së fundmi drejton një emision.

Shumë urime Adelina./Prive.al

Artikuj të ngjashëm