Buta publikon këngë të re (VIDEO)

By

Buta ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Kënga quhet “Testom” dhe është e shoqëruar me videoklip nën drejtimin e Agon Hamzës.

Projektin e punoi LIM dhe ju mund ta dëgjoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm