Gresa nuk ndihet mirë, Andi i qëndron afër (VIDEO)

By

Gresa sot nuk është ndier edhe aq mirë.

Ajo ishte e shtrirë në dhomën e gjumit dhe pranë vetes mbante një shishe me ujë të vakët, njofton Klankosova.tv.

Pranë saj shkoi Andi, i cili u mundua t’i qëndronte afër. Ata janë puthur e përkëdhelur pa mbarim.

Ndiqni videon.

 

Artikuj të ngjashëm