Grimi dhe modelet e flokëve në Javën e Modës në Paris

By

Muaji i Modës po përfundon për sezonin pranverë / verë 2021 në Francë këtë javë dhe po mban vrullin me momente mahnitëse të bukurisë.

Edhe industria e modës po përshtatet me pandeminë globale duke vendosur një përzierje shfaqjesh tradicionale, të sfilatave pa publik dhe prezantimeve digjitale.

Si u dukën grimet dhe flokët e modeleve që prezantuan stilin parisien? Shikoni fotografitë e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm