Kaq vite mbush Fifi sot!

By

Fifi feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, mbush 27 vjet.

Pak para ditëlindjes, ajo publikoi këngën e re “Maniak i dhimbjes”, në klip me Fatjon Kuqarin.

Gjatë karrierës muzikore, Fifi numëron miliona klikime me këngët e saj të cilat janë hite, solo dhe disa bashkëpunime.

Gëzuar!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm