Jonida Maliqi ngjitet në skenën e Eurovisionit me 500 anëtarë të tjerë (VIDEO)

By

Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovision.

Kënga e saj zyrtare “Ktheju Tokës” po pëlqehet jashtë mase jo vetëm brenda trojeve shqiptare por edhe jashtë tyre dhe këtë e kanë bërë të ditur pëlqimet në rrjete sociale.

Pas qëndrimit të saj në Amsterdam, Jonida ka udhëtuar në Tel Aviv të Izraelit për t’u njoftuar me programin.

Performanca e saj atje do të jetë magjike madje ajo do të ngjitet në skenë me më së paku 500 anëtarë të tjerë.

Detajet ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm