Kaq para shpenzoi Ledri Vula për një veshje në klipin me Ermal Fejzullahun

By

Njëri prej reperëve më me stil, padyshim se është Ledri Vula.

Artisti gjithmonë përkujdeset që të duket sa më bukur në paraqitjet e tij publike.

Në projektin me Ermal Fejzullahun që quhet “M’ke harru”, Ledri shpenzoi hiç më pak se 1.245 euro në vetëm një veshje që është me marka të njohura.

Reperi zgjodhi një këmishë të markës Valentino dhe një palë atlete Balenciaga të kombinuara me xhinse të zeza.

Përndryshe, bashkëpunimi mes tyre ka ecur mirë dhe është afër dy milionë klikimeve në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm