Capital T zbulon datën e daljes në shitje të biletave për koncertin madhështor

By

Tashmë shumë prej jush jeni njoftuar me lajmin se Capital T po organizon një koncert madhështor në Tiranë.

Reperi shumë I pëlqyer nga publiku, ka zgjedhur sheshin “Nëna Terezë” për shfaqjen e madhe – e para në karrierën e tij që mbahet më 19 shtator.

Capo tashmë ka zbuluar edhe datën e shitjes së biletave dhe është shumë afër.

Me datë 19 të këtij muaji, ata që duan të jenë pjesë e koncertit mund t’I blejnë biletat në mënyrë që të shohin nga afër performancat e përgatitura deri në detaje nga Capital T.

Më poshtë e keni postimin e plotë të reperit për t’u njoftuar edhe një herë me datat./Prive.al

Artikuj të ngjashëm