Romancë në ashensor: Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, si rrallë herë shihen duke u përqafuar

By

U bë kohë që kur Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Medias dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari nuk kishin publikuar një foto bashkë.

Dyshja tërheq gjithnjë vëmendje me publikime, edhe pse kohët e fundit na kishin munguar, sepse për një arsye a një tjetër e mbajnë më diskrete lidhjen.

Ka qenë Visi ai i cili, nga pasqyra e një ashensori, ka shkrepur një foto mjaft romantike.

Ai ka publikuar në SnapChat foton ku duket teksa qëndron i përqafuar me Lorin.

Kjo e fundit e puth në faqe, ndërsa fytyrat janë disi të fshehura nga objektivi.

 

Artikuj të ngjashëm