Glamour Women: Rita personaliteti televiziv i vitit

By

Rita Ora ka filluar punën si trajnere në X Factor. Dje ajo ka xhiruar audicionin e parë në Londër si dhe ka pranuar çmimin si ‘Personaliteti më i mirë televiziv’ nga Glamour Women.

Ky vit ka shënuar shumë suksese për Ritën e cila para pak dite ka pranuar edhe titullin e ambasadores nga Republika e Kosovës.

Në planin profesional ajo është duke shijuar suksesin e ‘Poison’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm