Kaq bukur Sonin në fotografi, moti s’e kemi parë (FOTO)

By

Me një pamje sikur të ishte personazh përrallash, ajo na mahniti me bukuri këto ditë vjeshte.

Në fotosesionin e ri të realizuar nga Soni Malaj, këngëtarja po shkëlqen.

Ajo shfaqet me një fustan të kuq të flaktë, përderisa flokët e zeza i ka rregulluar me valë vintage, një stil flokësh që vazhdon t’i mbijetojë kohës.

Fotografia është realizuar nga Edvin meta, ndërsa ajo ka pozuar pranë një kopshti të bukur lulesh e në duar mbanë një çantë shumë të veçantë dhe simpatike, që për dekorim ka ca figura kafshësh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm