Kanye West martohet fshehurazi, por kush është vajza që ia fitoi zemrën?

By

Kanye West së fundmi u martua me një punonjëse të Yeezy të quajtur Bianca Censori në një ceremoni intime në Beverly Hills, raportoi TMZ të premten.

West dhe Censori, e cila duket se ka punuar si dizajnere arkitekturore për markën e modës për disa vite, thuhet se kanë thënë “po” dhe kanë shkëmbyer unazat e martesës – pa paraqitur një certifikatë martese për ta bërë bashkimin e tyre ligjërisht.

Asnjëri nga të porsamartuarit nuk e ka konfirmuar martesën e tyre përmes rrjeteve sociale.

Është e paqartë se sa kohë dyshja kanë lidhje, por Censori iu bashkua Yeezy në nëntor 2020.

Dasma surprizë vjen vetëm dy muaj pasi Kanye West zgjidhi divorcin me Kim Kardashian pas shtatë vitesh martesë.

Artikuj të ngjashëm