Ajola bën dedikimin e ndjerë për babanë 1 vit pas vdekjes së tij

By

Ka kaluar 1 vit që kur babai i Ajola Xoxës ka ndërruar jetë.

Gruaja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliajt, hyri në Instagram për të postuar fotografinë më prekëse që kishte me babanë e për t’i shkruar disa fjalë.

“Nje vit pa ty. Dhe nuk ka asgje qe ta lehtesoje dhimbjen per humbjen tende. Asnje perqafim nuk e zevendeson dot tendin.
Te dua pergjithmone”, ka shkruar Ajola poshtë fotografisë së postuar në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm