Kanye West ekspozon Kim Kardashian!

By

Kanye West ka kthyer sërish armët ndaj ish bashkëshortes, Kim Kardashian dhe ish të dashurit të saj Pete Davidson, teksa ai akuzoi nënën e fëmijëve të tij se e kishte përdorur komedianin si “karrem” në divorcin e tyre në vazhdim.

Reperi 45-vjeçar, i cili kritikoi Davidso për tatuazhin dedikuar katër fëmijëve të Kim dhe Kanye, thotë se ylli i realitetit përdori Pete si një “karrem” në divorcin e tyre për ta “antagonizuar” atë.

“Përshëndetje North, unë jam Skete Shikoni tatuazhet e mia”, shkroi fituesi i Grammy ndërsa imitonte komedianin. “Unë jam një karrem i dërguar këtu për të antagonizuar babanë tuaj me shpresën se ai do të bëjë diçka të paligjshme që ne ta heqim largojmë nga jeta juaj.”

Kanye me sa duket i hodhi një sy ish-Kim-it, duke e ekspozuar atë duke lënë përshtypjen se ajo nuk ishte kurrë e dashuruar me komedianin.

West po i referohej një tatuazhi të vogël pak sipër qafës së Davidson, i cili lexon, “KNSCP”, të cilat spekulohen të jenë inicialet e para të Kim, North, nëntë, Saint, gjashtë, Chigaco, katër dhe Psalmi trevjeçar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm