Skerdi thotë se Shpend Ahmeti po ‘shtyhet’ me Erion Veliajn

By

Pak javë më parë, Skerdi publikoi projektin e tij të ri me titull “Show”.

Kënga  e punuar në studion e RedBox është mirëpritur nga fansat e tij dhe është afër të kapë milionin e parë në youtube.

Në një intervistë të bërë së fundmi, përveç të rejave që Skerdi i shpalosi ai foli edhe për kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, për të cilin tha se “po shtyhet” me Erion Veliajn, kryetarin e Tiranës, për shkak të gjelbërimit në dy qytetet.

Po ju si mendoni?/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm