Arratisja e Medës me familje për pushime dimërore – Sa i kushtoi këngëtarit?

By

Me anë të disa postimeve në Instagram, Meda njoftoi ndjekësit e tij, se mevgjithë familjen kishin marrë disa ditë pushimi për sezonin e dimrit.

Prive ju sjellë të gjitha detajet drejt cili vend udhëtuan dhe sa i kushtoi këngëtarit i gjithë ky pushim.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm