Kallashi: Forca bijtë e shqipes

By

Ndeshja e sotme me Armeninë megjithëse ka të njejtën peshë në aspektin sportiv, nuk po merret me emocion sikurse përballja me Serbinë.

Dukshëm më të paktë janë ata që sot kanë në fokus kombëtaren, ndoshta shkaku i dëshpërimit të përjetuar.

Njejtë po ndodh edhe me fytyrat publike. Por Kallashi ka publikuar një postim për kombëtaren në Instagram.

Aty motivon me një foto që ka në qendër kapitenin dhe në sfond disa nga lojtarët tjerë nën moton ‘Forca bijtë e shqipes’.

Donjeta në imazh ka etiketuar vetëm Lorik Canën dhe Mërgim Mavrajn që me gjasë janë lojtarët favoritë të saj. /Prive.al/

https://instagram.com/p/8s7wFfxU6D/

Artikuj të ngjashëm