Motra e Ritës: Ku ka ma mirë se me shqiptarë?!

By

Dasma e zhvilluar të premtën mbrëma përpos që po përmendet ende nga shtypi dhe opinioni falë pjesëmarrjes së Rita Orës në të, duket se i ka lënë përshtypje edhe familjes Sahatçiu në tërësi.

E pyetur nga Prive, ylli botëror deklaroi se në dasëm kaloi mrekullueshëm. Njejtë u shpreh edhe në një postim të saj në Instagram.

Koment ka dhënë edhe Elena, motra e Ritës. Në Facebook ajo ka shpërndarë videon e famshme ku Rita i fshin djersët dhe këndon bashkë me Afrim Muçiçin dhe është shprehur: ‘Jasha Rita.Ku ka ma mir se Kosova bre, ku ka ma mir se me shqiptart’. /prive.al/

dd46c858982aa8b50f0789d85d02f463a736ed97872cbb3d7af7c1d65440023b

Artikuj të ngjashëm