Kaia shkrihet së qeshuri nga Tara (VIDEO)

By

Për vite të tëra ajo ishte e vetmja me gjithë vëmendjen drejt saj por duket që ndryshimet e reja me ardhjen në jetë të motrës, Kaia nuk kanë qenë aspak problem për Tarën.

Me shumë dashuri në rolin si motra e madhe, vajza e aktores Teuta Krasniqi duket se po shkon shumë mirë me Kaian e vogël që erdhi në jetë pak muaj më parë.

Kjo vërehet më së miri në videon e fundit të ndarë nga vetë Teuta që shfaq motrat teksa kalojnë kohë së bashku.

E vogla duket shumë në qejf me lojërat e Tarës që duket se di shumë mirë se si ta disponojë princeshën e vogël.

Videoja e mëposhtme flet vetë… /Prive.al/

Zemrat plot Dashuri dhe Lumturi ?? Tara & Kaia @adonismorina7

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Artikuj të ngjashëm