Ja si e uroi Ledri Erën për ditëlindje (FOTO)

By

Ditëlindja e Era Istrefit, nuk shpëtoi pa urime nga miqtë e saj më të mirë.

Në mesin e tyre ishte edhe reperi Ledri Vula, me të cilën Era ka pasur bashkëpunim në projekte dhe po ashtu miqësi të mirë.

Ledri e ka uruar miken e tij, duke publikuar një fotografi të sajën në Instagram, me një mbishkrim tejet të thjeshtë: “Urime ditëlindjen”.

Kujtojmë se  Era Istrefi e Ledri Bula, në verën e vitit 2015-të, kishin realizuar një bashkëpunim të titulluar shumë pis, i cili atë vit ishte shndërruar në hit, ndërsa tani ka mbi 25 milionë klikime në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm