Ka linja perfekte: Adelina Tahiri zbulon se çka ha për mëngjes

By

Këngëtarja Adelina Tahiri ka një trup për t’i marrë lakmi dhe nuk është se kujdeset maksimalisht për ta mbajtur atë formë.

Ajo s’iu nënshtrohet dietave dhe nuk i frekuenton palestrat, megjithatë natyralisht ka këmbë dhe bark të tonifikuara.

Të gjitha grave e vajzave do t’iu interesonte se çfarë bën Adelina për të pasur atë fizik afër të përkryerit.

Dhe është fare e thjeshtë!

Tahiri ha që në mëngjes corn flakes të famshëm të markës Nestle me çokollatë dhe ato i ka prezantuar përmes një fotografie në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm