Përkrahet rikthimi i Dhuratës! (Video)

By

Dhurata Ahmetaj dje ka publikuar videoklipin e parë jashtë ombrellës së ‘Elephant’.  Ky projekt që u lançua pas një viti pauzë në skenën muzikore u prit mirë nga publiku dhe mediat.

Po përpos nga fansat e saj, edhe reperi 2Ton publikisht përkrahi këngëtaren Ahmetaj për ‘Bone pa mu’.

‘Bone pa mu’ është komentuar pozitivisht edhe nga mediat, dhe në YouTube mbizotëron butoni i pëlqyeshmërisë.

Ky është klipi i parë i saj për këtë sezon, mirëpo shumë shpejt ajo sjell një bashkëpunim të ri./Prive.al

View this post on Instagram

New @dhurataahmetaj #bonepamu

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Artikuj të ngjashëm