Ka kohë që nuk e kemi parë Kidën me këtë ngjyrë flokësh

By

Kidën shpeshherë e kemi parë me modele të ndryshme flokësh, të gjata të shkurtra – po që zakonisht ka anuar në nuancat e të zezës dhe kaftës.

E tash së fundmi, ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje.

Herën e fundit që e pamë bionde ishte para dy vitesh, dhe tani këngëtarja po ndryshon përsëri pamje. Nga një zeshkane në biondinë.

Teksa ajo qëndron tek parukieri për trajtimin e flokëve me ngjyrë, ndau disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm