Nga të rrallat fotografi – Labinot Tahiri prezanton gruan

By

Këngëtari i njohur e deputeti i Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri, është i martuar prej vitesh por ai, gjithmonë jetën personale e ka mbajtur më larg publikut.

Tahiri rrallë publikon imazhe me familje, përpos kur ka ndonjë rast special.

Por së fundmi ka publikuar në Instagramin e tij një fotografi me bashkëshorten Hanën, me të cilën ka edhe tre fëmijë.

Dyshja në këtë imazh duken të lumtur bashkë dhe përcjellin shumë harmoni. /Prive.al

View this post on Instagram

🌹🌟🌹

A post shared by Labinot Tahiri🕊🌹🕊 (@labinottahiriofficial) on

Artikuj të ngjashëm