16-të vjet më parë, kështu dukej Teuta Krasniqi (FOTO)

By

Asnjë ndryshim nga ajo kohë. Vitet që kanë ikur sikur nuk kanë lënë gjurmë në fytyrën e aktores Teuta Krasniqi, e cila duket bukur si para 16-të vitesh si tani.

Aktorja kosovare, ka  një kohë të gjatë që është në skenë dhe tashmë nënë e dy fëmijëve, megjithatë ajo ka arritur që t’i mbajë në formë të përkryer linjat e saj.

Ajo, sapo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi të 16-të viteve më parë, në të cilën nuk ndryshon asgjë me atë që duket tani. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm