1 vit pa Adelajdën…

By

Sot është bërë një vit nga vdekja e Adelajda Xhamanit.

Ajo vdiq në moshën 31-vjeçare pas një ataku kardiak.

Adelajda u bë e njohur nga Big Brother Albania, më pas u mor me muzikë dhe në fund po i ecte mbarë modelimi.

Prej vitesh, 31-vjeçarja punonte në shtypinë rozë. Madje ajo mbante postin e kryeredaktores në një revistë, dhe para se të ndahej përfundimisht nga jeta, nisi edhe një projekt televiziv.

U prehtë në paqe…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm