Ky është projekti më i ri nga Elinel

By

Elinel sapo ka lansuar një projekt të ri.

Ky projekt pason bashkëpunimin e tij me këngëtaren Mbresa dhe kësaj here Elinel vjen me një këngë solo.

Kënga titullohet “Shum shpejt” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë projektin më të ri nga reperi në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm