Këto janë ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e Shengyl Ismailit (VIDEO)

By

Në “5 datat” përball Liberta Spahiut, të premten që sapo kaloi, ishte aktorja e njohur shqiptare, Shengyl Ismaili.

Artistja tregoi shumëçka nga karriera dhe jeta e saj personale.

Cilat janë momentet e paharruara të jetës së saj, e kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm