Juliana e pyet Ganen nëse ka bërë operiacione plastike, kështu përgjigjet ajo (VIDEO)

By

Xhuli dhe Ganja sonte po flisnin për operacionet plastike, konkretisht për operimine hundës.

Xhulit i ka pëlqyer shumë hunda e Ganës, duke e pyetur se a e ka me ndërhyrje, përcjell Klankosova.tv.

Ganja është përgjigjur se nuk e ka me ndërhyrje, por është natyrale.

“Jo moj çfarë”, i është përgjigjur Ganja, pyetjes së Xhulit.

Artikuj të ngjashëm