Jul Dedës nuk i del inati, nisë thumbimet për Altin Bashën

By

Pas 17 vitesh si regjisor i spektaklit më të ndjekur të humorit në Shqipëri, Altin Basha u largua nga “Portokalli”, lajm ky që shkaktoi shumë bujë mediatike.

Një ndër ata që ka pasur shumë përplasje me regjisorin Basha është Jul Deda, i cili e ka ironizuar dhe thumbuar hapur për largimin nga “Portokallia”.

“Bravo Altin, pas 17 vitesh eksperience pune si regjisor, më në fund ia arrite qëllimit, u bëre asistent regjisor. Hallall, plako”, shkruan Juli në ‘Instastory’.

Për raportin e tyre është përfolur gjatë dhe Juli ka qenë ndër të parët ish-aktorë të “Portokalli” që ka reaguar kundër regjisorit.

Artikuj të ngjashëm