Soni gati këngën e re (Foto)

By

Këngëtarja Soni Malaj para pak dite ka publikuar këngën e saj më të re ‘Me rrena’. Ky projekt është duke u pëlqyer dhe aktualisht ka regjistruar mbi 1 milion shikime.

Derisa adhuruesit e saj e dëgjojnë këngën e fundit, Soni është e angazhuar në studio duke punuar për projektin e saj të dytë.

Malaj ka publikuar një fotografi me Alandyn, producentin rumun ku ka shkruar: “Gati për hitin e dytë”.

Ka pak kohë që Soni është bërë pjesë e kompanisë ‘Max Audio’./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm