Si do të quhet vajza e Ledrit dhe Sarës?

By

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Ata janë në pritje të një vajze emrin e të cilës nuk e kanë gjetur ende.

Këtë e tregoi vet Sara përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, ku dikush e pyeti rreth emrit.

Sara tha se do të vendosin në momentin që vajzën do ta kenë në krahë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm