Jonida Vokshi: “Unazën e propozimit, Besniku e fshehu në…”

By

Për të rrëfyer “5 Datat” për Prive, ishte aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi.

Ka një jetë të tërë në ekran, por kësaj here ajo do preku më shumë rrafshin e saj personal.

Na rrëfeu detajet më të bukura të lidhjes së saj me bashkëshortin Besnik Krapi që nga lidhja e deri tek propozimi i bukur i martesës. E më pas edhe bekimin e tyre, Emin.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm