Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po e çojnë romancën e tyre në një nivel tjetër

By

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë gati të hedhin hapin e radhës në lidhjen e tyre.

Çifti i lumtur duket se po japin mbi 50 milionë dollarë në një rezidencë masive, siç raportohet nga TMZ.

Rezidenca prej 20,000 metrash katrorë ndodhet në lagjen luksoze Bel Air në Los Angeles dhe mund të strehojë lehtësisht familjen e tyre të përzier pasi përmban 10 dhoma gjumi dhe 17 banja.

Rezidenca spektakolare përmban gjithashtu një teatër, palestër, kuzhina të shumta, një pishin dhe pamje mahnitëse të një fushe golfi dhe të qytetit.

Shtëpia thuhet se është private dhe e rrethuar nga një pyll me pemë, dhe burimet e TMZ zbulojnë se çifti planifikon që të dy familjet e tyre përkatëse të jetojnë me ta.

Jlo ndan binjakët Max dhe Emme, 14 vjeç, me ish-bashkëshortin Marc Anthony, ndërsa drejtori i Argo ka Violet, 16, Seraphina, 13 dhe Samuel, 10, nga martesa e tij e mëparshme me Jennifer Garner.

Shtëpia, e cila fillimisht ishte e listuar për 65 milionë dollarë, po shitet nga miliarderi i Teksasit, Todd Lemkin.

Artikuj të ngjashëm