Do të vallëzoni dhe do të vuani për dashurinë me këngën e re nga Ledri dhe Romeo

By

Ledri Vula dhe Romeo Veshaj kanë lansuar bashkëpunimin e tyre shumë të përfolur.

Kënga e re mban titullin “E keni dit” dhe është shoqëruar edhe me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm