Rita Ora po fejohet, dalin detaje

By

Rita Ora është gati për një fejesë festive pasi pranoi të kalonte Krishtlindjet në Australi me të dashurin e saj.

Miqtë thonë se këngëtarja 31 vjeçare dhe regjisori Taika Waititi, 46 vjeç, kanë qenë të pandashëm që kur u lidhën dhe se ata do të fejohen së shpejti.

Ata janë vendosur në një shtëpi në Los Angeles dhe do të jenë së bashku gjatë Krishtlindjeve para se ajo t’i bashkohet The Voice Australia si gjyqtare muajin e ardhshëm.

Taika i lindur në Zelandën e Re, i cili ishte martuar më parë, ka qenë në Londër për të takuar prindërit e Ritës, të cilët i dhanë miratimin e tyre.

Rita, e cila ka pasur një jetë dashurie me kuadrate, por nuk është fejuar kurrë, thotë se ka nevojë për një burrë që mund ta “përballojë”. Një burim pranë këngëtares tha: “Rita dhe Taika janë kokë e këmbë të dashuruar”.

Taika ka dy vajza me Chelsea Winstanley, 45 vjeç, ish-bashkëshorten e tij. Ata u divorcuan në vitin 2018.

Artikuj të ngjashëm