Çka u festua brenda familjes së Motrave Mustafa?!

By

Eshtë pikërisht Sahide Mustafa, ose ndryshe e njohur si njëra ndër Motrat Mustafa, ajo e cila dje ka kremtuar ditën e lindjes së vajzës së saj, Olisës.

Kjo e fundit ka qenë ajo e cila ka shpërndarë disa imazhe të festës së vajzës, ku edhe shihet ajo në mesin e shoqeve të saj.

‘Urime zemra mamit 100 vite te lumtura bashk me ne te duammm shumm’- kështu ka qenë edhe urimi i Sahide Mustafës ndaj të bijës.

Përndryshe këngëtarja gëzon tre fëmijë me bashkëshortin e saj Fadilin, përkatësisht dy vajza Redolën dhe Olisën, si dhe një djalë me emrin Dior./Prive.al/

13528974_949149001869592_7234315711200202312_n

13495180_949148978536261_5465333230965990891_n

 

Artikuj të ngjashëm