Jonida rrëfen çdo detaj të puthjes së parë me Besnikun

By

Moderatorja dhe aktorja, Jonida Vokshi ishte e ftuar në “5 Datat” e Prive-së ku na zbuloi disa nga detajet që nuk i dinim më parë.

Me shumë karizëm dhe humor ajo na tregoi për një nga mbrëmjet me bashkëshortin e saj, Besnik Krapin dhe se si ajo u përmbyll me një puthje.

Më tej na tregon detaje nga propozimi dhe deri tek martesa.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm