Stresi është gati për Këngën Magjike, ja çfarë shkruan…

By

Para pak ditësh, ju kemi zbuluar disa nga emrat e artistëve që do marrin pjesë në festivalin Kënga Magjike.

Njëri prej tyre është Stresi.

Ai do marrë pjesë me një këngë kushtuar nënës së tij.

Para pak minutasg, reperi bëri një postim duke shkruar ‘nese do ta meritojme do ta marim dhe kete vit. Na ndiqni te dielen. Te du mom’.

Javë më parë, Stresi ka thënë se kjo kënga është më e mira e karrierës së tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm