KUSH E SOLLI KALTRINËN NË PRISHTINË? (VIDEO)

By

Këngëtarja Kaltrina Selimi është duke qëndruar që disa në Prishtinë. Përpos vizitës në familjen e saj ajo është duke punuar për projektet verore.

Kënga e re është duke u punuar në studion e Genc Prevulkaj dhe do të publikohet edhe me klip.

Kaltrina ka shtatë muaj që është bërë nënë e një djali i cili e ka plotësuar jetën saj.

Këngëtarja dëshironte të ishte nënë e një vajze por që Tristani tani nuk e ndërron me asnjë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm