Jonida dhe Besniku ndajnë me fansat kujtimin më të bukur nga dasma (VIDEO)

By

Pak ditë më parë ata i dhanë fund beqarisë.

Në një ambient përrallor në bregdetin Adriatik, Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi kurorëzuan dashurinë në prani të familjarëve dhe miqve.

E tashmë kur po e shijojnë muajin e mjaltit, çifti kanë vendosur të ndajnë me ndjekësit në rrjete sociale një prej kujtimeve më të mira të dasmës – videon përmbledhëse të cilën të plotë ju ftojmë ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

HAHAHAHAHH u knaqa tu e pa. Kqyreni krejt ju qe keni qene prezent se krejt qitu dikah jeni………Kisha dasht me ju falenderu secilin vec e vec po jeni shume! Ju dua fort dhe flm qe na keni gzu ate nate! Yllka Brada, flm zemer! Je fantastike. M’ke bo t’bukur gati sa nusja. Te faleminderit shume shume shume! @yllkabrada Ami Event, video po flet ma shume dhe ckado qe shtoj vec e teproj! @amievent_official @amardatoska Klajdi Resort dhe familja Kokoshi! Flm per gjithcka dhe qe jeni aq t’mire e t’dashtun! @klajdi_resort Ju krejt secili qe po shiheni tu u knaq e tu kcy e tu bo stila, flm shume! @jonidavokshiofficial ❤️ Gru, t’du fort! Nusja vec qishtu si ti duhet mu duk’ se edhe ne perralla duken qishtu! Btw, shyqyr qe u kry per 14 ore dasma se me pas zgjate edhe 4 dite, keta s’paten mu ndal! Krejt faji i @faton_isufi qe e nisi prej fillimit 😂😂😂 Faton, te dua fort edhe shume dashni per krejt! ❤️ p.s. @alban_ukaj a pe sheh cka ke hup? Une ni zarf prej teje, e ti kqyre videon. 😂😂😂

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi) on

Artikuj të ngjashëm