Jo “Ndoshta” por gjithsesi po! Duhet ta dëgjoni këngën e re të Yllit

By

Yll Limani ka publikuar këngën e re.

“Ndoshta” titullohet kjo këngë e realizuar në bashkëpunim me Cricket.

Në minutat e parë nga publikimi, komentet kanë qenë tejet pozitive.

Ndiqeni të plotë në vijim dhe na thoni përgjigjen tuaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm