‘Dorëzohet’ Can Yaman, pranon lidhjen e dashurisë (FOTO)

By

Tash e një kohë në mediat turke dhe ato italiane përflitet mbi një romancë të aktorit turk Can Yaman dhe prezantueses Diletta Leotta.

Për një periudhë relativisht të gjatë, ata e mohuan raportin por jo më!

Pak orë më parë, përmes një postimi, Yaman e ka zyrtarizuar lidhjen duke i dhënë fund hamendësimeve dhe dyshimeve nga fansat dhe mediat.

Aktori turk i njohur për rolin e tij në serialin “Puthje në erreësirë” zyrtarizimin e ka bërë me një fotografi të përbashkët nga një poligon gjuajtje krah bukuroshes ku në italisht shprehet: “Çift i rrezikshëm”.

View this post on Instagram

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

Ju shkoftë mbarë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm