Asnjë ditë nuk duket e mërzitshme në familjen e Jonida Maliqit

By

Më se një muaj si pasojë e pandemisë, përditshmëria jonë ka qenë më e thjeshtë se asnjëherë më parë.

E kësaj here në Prive, vjen Jonida Maliqi për të na dhënë disa pamje se si duket përditshmëria e saj së bashku me familjen në karantinë.

Por jo vetëm ajo, sepse bashkë me të vjen edhe nëna e këngëtares e cila sjell shumë të qeshura dhe humor në familje dhe na bën që të shohim raportin nënë e bijë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme, Jonida se bashku me nënën e saj, nga minuta 19:16. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm