Prive hulumton: Sa kushtuan pushimet e VIP-ave shqiptar këtë vit?

By

Në mesin e një acari të madh në trojet shqiptare gjatë Janarit e një pjese të muajit Shkurt, ishin disa prej fytyrave publike që na ngrohën me fotografitë e tyre.

Ledri Vula me familje, Fjolla Morina me nënën e vajzën, Zaimina, Ledina Çelo, Blero dhe Afrona ishin emrat që na lanë pa fjalë me destinacionet ku u relaksuan.

Por sa kushtuan këto pushime?

Prive ka hulumtuar në detaje mbi kostot e udhëtimit, qëndrimit në hotele dhe detajeve të tjera për t’iu servuar shifra marramendëse.

Materiali i Vlorijan Halilit iu zbulon gjithë detajet.

 

Artikuj të ngjashëm