“Jeta Jem” vjen nga Bardhi dhe Azet

By

Bardhi dhe Azet tashmë kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Jeta Jem” titullohet projekti, e cila është kënga e tretë e albumit të Bardhit “Pandemic Boy”.

Teksti i këngës dhe melodia janë punuar nga vet artistët.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm